گرجستان - ثبت شرکت اقامت کار

گرجستان - ثبت شرکت در گرجستان، اخذ کارت اقامت و کار در گرجستان - سال 2012,تفلیس -

روش اقدام برای اخذ اقامت کشور گرجستان

اقداماتی که در ایران صورت می پذیرند

اقداماتی که در تفلیس (پایتخت گرجستان) صورت می پذیرند  

الف) اقداماتی که در ایران صورت می پذیرند

مادامیکه به هر طریق و به هر دلیل (جستجوی اینترنتی، مشاوره با دوستان و آشنایان، برای تحصیل، برای کار، برای آرامش، برای زندگی و ...)، به این نتیجه رسیده اید که به اقامت در کشور گرجستان تمایل دارید و همچنین به وبلاگ ما دسترسی یافته اید، آنگاه انجام امور ذیل ضروری است:

1- مطالعه دقیق مطالب وبلاگ که حاوی صادقانه ترین اطلاعات مربوط به کشور گرجستان (با ذکر منبع) می باشد.

2- تماس با مشاور (     شماره تماس:      09353729155    )

در صورت تمایل به همکاری با مشاور و سپردن امور به ایشان، مراحل زیر را دنبال نمائید:

3- هماهنگی برای تعیین زمان مناسب سفر به تفلیس و مدت زمان اقامت در آنجا

4- قطعی کردن تاریخ سفر

5- ارسال Scan رنگی صفحات اول و دوم پاسپورت موکل (شخص یا اشخاص خواهان اخذ اقامت) به مشاور ;

ایمیل مشاور: m231254@gmail.com

6- خرید بلیط تهران – تفلیس

این مشاور، تنها با هواپیمائی Georgia Airline کار می کند و قیمت پروازهای این خط نیز دلاری می باشد. (بمنظور جلوگیری از پیشامد هرگونه سوء تفاهم، مشاور، شماره تلفن آژانس Georgia Airline را در اختیار مشتری می گذارد تا خود مشتری نسبت به پرداخت مبلغ به حساب ایشان و دریافت بلیط اقدام نماید. در حقیقت، مشاور، نسبت به رزرو و قطعی نمودن بلیط در صورت تمایل مشتری، اقدام می نماید اما برای پیگیری و روشنگری مشتری، شماره حساب و تلفن این خط هوایی را در اختیار مشتری قرار میدهد. ذکر این موضوع از این نظر مهم است که این مشاور بهیچوجه در کار خرید و فروش بلیط و کسب درآمد از این راه نمی باشد و عمیقا" معتقد است که برای هر چه ایمن تر بودن پرواز، می بایستی از بهترین خطوط ممکن استفاده نمود. علی ایحال، با توجه به متغیر بودن قیمت دلار، معمولا" نرخ بلیط تهران – تفلیس، مابین 380 هزار تومان تا 550 هزار تومان متغیر است اما با توجه به آشنایی این مشاور با مسئولین این خط، بهترین قیمت مابین 380 هزار تومان تا 440 هزار تومان اخذ می گردد. علیرغم همه این موارد و توصیه اکید این مشاور به استفاده از این نمایندگی در تهران، چنانچه خود مشتری از طریق واسطه های دسته دوم و سوم و حتی چندم، می تواند نسبت به اخذ بلیط خود در تاریخ قطعی شده اقدام نماید اما حتما" می بایست پرواز Georgia Airline باشد.)

7- پرواز به تفلیس

این مشاور، نماینده ای را از ایران همراه موکل یا گروه به تفلیس اعزام می نماید.

(چنانچه بدلیل ازدحام کارها، نمایندگان در تفلیس باشند، موکل، با داشتن بلیط در دست، خود به تفلیس سفر می کند هرچند که نماینده ای از طرف مشاور، برای هماهنگیهای قبل از ترک ایران با مشتری، به فرودگاه امام خمینی اعزام می گردد. با اینحال شماره تلفن مشاور و نمایندگان در تفلیس در اختیار مشتری قرار می گیرد تا هر لحظه با یکدیگر در ارتباط تنگاتنگ باشند والبته مشاور لحظه به لحظه با مشتری در ارتباط خواهد بود.)

8- اقدامات جانبی مورد نیاز در ایران

خرید ارز (دلار) اینکار از سه طریق ممکن است:

  • خرید از بانکهای ملی و ... مستقر در شهر،
  • خرید از نمایندگی بانک ملی در فرودگاه،
  • خرید از بازار آزاد

در دو مورد اول، مشتری، ارز مسافرتی تا سقف 2000 دلار دریافت می کند.

(توجه: ترجیحا" مشتری ارز خود را از قبل تهیه کند. با اینحال اگر کار خرید ارز او به فرودگاه کشیده شد، برای جلوگیری از احتمالات عدم دستیابی به ارز مورد نظر، پول نقد ریالی با خود همراه داشته باشد چرا که دیده شده است در موارد بسیار، عابر بانک موجود در بانک ملی فرودگاه، قادر به پرداخت مبلغ ریالی مورد نظر شما برای تبدیل به دلار نمی باشد و البته که در فرودگاه و پیش از سفر، زمانی برای استرس شما نیست.!)

ب) اقداماتی که در تفلیس (پایتخت گرجستان) صورت می پذیرند

تنها مدرکی که برای کار اقامت، مورد نیاز شما می باشد، پاسپورت است.

ابتدا تنها از طریق ثبت شرکت است که به شما اقامت می دهند و برای آن هم هیچ مدرکی جز پاسپورت شخص نیاز نیست.

قبل از خواندن مراحل ذیل، مطلع باشید که مشاور، کلیه کارهای شما را با وکیل انجام می دهد و شما غیر از حضور و انجام امضاها هیچ کار دیگری نمی کنید. لذا برای احترام، افعال، سوم شخص استفاده شده اند تا مشتری ضمن احترام، بداند که این کارها، کارهائی هستند که او می بایستی انجام دهد و مشتری با انتخاب مشاور، این امور را به او سپرده است.

1- وکیلی را باید انتخاب کنید تا کارهایتان را انجام دهد چون همه مدارک به زبان گرجی باید تهیه شوند.

(مشاور بهترین وکیل حال حاضر گرجستان، که پروفسوری شرقشناس است را برای شما انتخاب کرده است.) 2- وکیل ابتدائا" مدارک ثبت شرکت را به دو زبان فارسی و انگلیسی برایتان تهیه می کند.

3- آنرا مطالعه و امضاء می کنید. (مشاور هر لحظه در کنار شماست.)

4- اگر 2 نفر یا بیشتر، بخواهند با هم شرکتی ثبت کنند، آنگاه از هزینه ها کاسته می شود.

5- سپس 1 یا 2 روز صبر می کنید تا شماره ثبت شرکت اتان بیاید.

6-آنگاه با مراجعه مجدد به وکیل، به محضرخانه می روید تا مدارک با حضور خودتان ثبت شود و نامه معرفی به شهرداری توسط محضر صادر گردد.

7- طی 2 روزی که منتظر شماره ثبت می شوید، به یکی از بانکهای معتبر گرجستان نظیر:

 TBC Bank و یا Bank of Georgia مراجعه می کنید تا حسابی بنام شما باز کنند.

(هر شخص یک حساب نیاز دارد.) ]مشاور هر لحظه در کنار شماست. کلیه مواردی که برای باز کردن حساب لازم است را از مسئول بانک می خواهد. حساب مذکور مشخصاتی باید داشته باشد که مشاور ریزه کاریهای آنها را به بانک متذکر می گردد نظیر Saving account ، Plastic card و ... و ... 

مبلغ 2500 دلار آمریکا در آن حساب می ریزید و Statement دریافت می نمائید. (مشاور، نمونه Statement را به مسئول بانک داده و کارها را پیش می برد.)

پس از افتتاح حساب، میتوانید، تمام پولتان را دریافت کنید. (در حقیقت، از این به بعد، حساب شما با  پاسپورت شما برای همیشه در گرجستان قابل دسترس است. مطلع باشید که در صورت داشتن همراه، میشود یکی پول را بریزد و 2 ساعت بعد آنرا برداشت کرد و نفر بعدی نیز از همین پول برای باز کردن حساب استفاده نماید. البته روشهایی دارد که مشاور در کنار شماست و اینکار را برایتان می کند. مهم اینجاست که این مبلغ 2500 دلار را شما بلافاصله بعد از باز شدن حساب می توانید بردارید و با خود به ایران بازگردانید.)       

از اینجای ماجرا تا 18 شماره دیگر باید، کارهای دیگری باید انجام دهیم... تا دریافت اقامت که لطفا" با شماره اینجانب  09353729155  تماس حاصل فرمائید تا دقیقتر راهنمائی اتان کنم. ضمنا" آدرس این وبلاگ را برای دوستان خود نیز ارسال فرمائید و چنانچه باتفاق دوستان، تصمیم به اینکار بگیرید، قطعا" اوقات خوشی را از لحاظ گشت و گذار در گرجستان، خرید (Shopping)، با هم بودن و ... خواهید داشت.

ضمنا"، اینجانب اصلا" به تورهای بی کیفیت اعتقادی ندارم و هرچند معتقدم که باید هزینه سفر را حداقل نمود اما کیفیت زندگی بسیار بسیار مهم است. لذا هرگز تن به مسافرت با تورهای 400 هزارتومانی در هتل های 3 ستاره که بسیار بسیار بی کیفیت هستند و از نظر بهداشتی بسیار نامناسب، نخواهم داد.

اینرا هم بگویم که هیچ چیز دیگری غیر از مراحل فوق و آنها که عرض خواهم نمود وجود ندارد. بسیار کسان ممکن است قیمتهای نجومی و روشهای من درآوردی ارائه دهند. من تا اینجای ماجرا را نگاشتم تا بسیاری دیگر هم کپی و Paste کنند تا راه درست مشخص شود.

اینجانب با علاقه ای که به گرجستان پیدا نمودم، با داشتن مدرک MBA از زوریخ سوئیس، گرجستان را بخاطر نزدیکی به ایران و نزدیکی خوی آدمیانش به ما ایرانیها، به بسیار مکانهای دیگر ترجیح میدهم. جائیکه مردم بسیار مهربانند و خونگرم و مهمانپذیر

و اما هزینه های وکیل و مشاور ...

ما ادعا داریم که با کمترین قیمت و مطمئن ترین وکیل، تضمینی اینکار را برایتان انجام میدهیم...

شما لحظه به لحظه ، رسید کارهایتان را دریافت می کنید. کافیست تلفن را بردارید و با این مشاور با شماره ۳۷۲۹۱۵۵ ۰۹۳۵ تماس حاصل فرمائید...

الو بفرمائید. بنده محمد هستم و در خدمت شما برای راهنمائی...

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۰ساعت 17:56  توسط ایناتا_InAtA  |